LED SuppliesThomas Research Products TRC-060S070ST
TRC-060S070ST
5S-TRC-060S070ST
TRC-060S070ST
LED DRIVER CC AC/DC 43-86V 700MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 43 ~ 86 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 60W |