LED SuppliesThomas Research Products TRC-060S045ST
TRC-060S045ST
5S-TRC-060S045ST
TRC-060S045ST
LED DRIVR CC AC/DC 67-134V 450MA
Product Description
| Series: | TRC-060 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 67 ~ 134 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 60W |