LED SuppliesSamsung Semiconductor SL-LA7012502US
SL-LA7012502US
5S-SL-LA7012502US
SL-LA7012502US
Inc.
Product Description
| Series: | 3000 |
| Type: | Active |
| Topology: | Constant Current |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 100VAC |
| Voltage - Output: | 277VAC |
| Current - Output (Max): | 18 ~ 36 V |
| Power (Watts): | 700mA |
| Voltage - Isolation: | 25W |