LED SuppliesThomas Research Products S075W-038C2000-L02-UN-D2
S075W-038C2000-L02-UN-D2
5S-S075W-038C2000-L02-UN-D2
S075W-038C2000-L02-UN-D2
LED DVR CC AC/DC 19-38V 2A
Product Description
| Series: | SelectSYNC? Intelligent |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 120VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 19 ~ 38 V |
| Current - Output (Max): | 0.66 ~ 2 A (2A Default) |
| Power (Watts): | 75W |