RCOB-700A
5S-RCOB-700A
RCOB-700A
LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 700MA
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RCOB-A |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 198VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 44 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 31W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |