RCOB-1050A
5S-RCOB-1050A
RCOB-1050A
LED DRIVER CC AC/DC 6-44V 1.05A
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RCOB-A |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 198VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 6 ~ 44 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 46W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |