LED SuppliesRecom Power RCD-24-1.20/W/X3
RCD-24-1.20/W/X3
5S-RCD-24-1.20/W/X3
RCD-24-1.20/W/X3
LED DRIVER CC BUCK 3-31V 1.2A
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RCD-24 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 6V |
| Voltage - Input (Max): | 36V |
| Voltage - Output: | 3 ~ 31 V |
| Current - Output (Max): | 1.2A |
| Power (Watts): | 37W |