RACV30-24
5S-RACV30-24
RACV30-24
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.25A
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RACV30 |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 1.25A |
| Power (Watts): | 30W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |