LED SuppliesRecom Power RACV20-24-LP
RACV20-24-LP
5S-RACV20-24-LP
RACV20-24-LP
LED DRIVER CV AC/DC 24V 830MA
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RACV20-LP |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 198V |
| Voltage - Input (Max): | 264V |
| Voltage - Output: | 24V |
| Current - Output (Max): | 830mA |
| Power (Watts): | 20W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |