RACV04-12
5S-RACV04-12
RACV04-12
LED DRIVER CV AC/DC 12V 330MA
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RACV04 |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90V |
| Voltage - Input (Max): | 264V |
| Voltage - Output: | 12V |
| Current - Output (Max): | 330mA |
| Power (Watts): | 4W |
| Voltage - Isolation: | 3.75kV (3750V) |