RACD30-700
5S-RACD30-700
RACD30-700
LED DRIVER CC AC/DC 10-43V 700MA
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RACD30 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 264VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 43 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 30W |
| Voltage - Isolation: | 3kV (3000V) |