RACD150-36
5S-RACD150-36
RACD150-36
LED DVR CC/CV AC/DC 26-36V 4.2A
Product Description
| Series: | LIGHTLINE RACD150 |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | Voltage |
| Number of Outputs: | AC DC Converter |
| Voltage - Input (Min): | 1 |
| Voltage - Input (Max): | 90VAC |
| Voltage - Output: | 305VAC |
| Current - Output (Max): | 26 ~ 36 V |
| Power (Watts): | 4.2A |
| Voltage - Isolation: | 150W |
| Dimming: | 3.75kV (3750V) |