PLV-300S024
5S-PLV-300S024
PLV-300S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 12.5A
Product Description
Series:PLV-300
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):12.5A
Power (Watts):300W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)