PLV-200S012
5S-PLV-200S012
PLV-200S012
LED DRIVER CV AC/DC 12V 15A
Product Description
Series:PLV-200
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):15A
Power (Watts):200W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)