PLV-100S024
5S-PLV-100S024
PLV-100S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 4.16A
Product Description
Series:PLV-100
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):4.16A
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)