PLV-100S012
5S-PLV-100S012
PLV-100S012
LED DRIVER CV AC/DC 12V 8.33A
Product Description
Series:PLV-100
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):8.33A
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)