PLV-075S024
5S-PLV-075S024
PLV-075S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 3.12A
Product Description
Series:PLV-075
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):3.12A
Power (Watts):75W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)