PLV-075S012
5S-PLV-075S012
PLV-075S012
LED DRIVER CV AC/DC 12V 6.25A
Product Description
Series:PLV-075
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):6.25A
Power (Watts):75W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)