PLV-050S024
5S-PLV-050S024
PLV-050S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 2.08A
Product Description
Series:PLV-050
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):2.08A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)