PLV-040S048
5S-PLV-040S048
PLV-040S048
LED DRIVER CV AC/DC 48V 800MA
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 48V |
| Current - Output (Max): | 800mA |
| Power (Watts): | 40W |
| Voltage - Isolation: | 2kV (2000V) |