PLV-040S024
5S-PLV-040S024
PLV-040S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.5A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.5A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)