PLV-040S018
5S-PLV-040S018
PLV-040S018
LED DRIVER CV AC/DC 18V 2A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:18V
Current - Output (Max):2A
Power (Watts):40W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)