PLV-035S024
5S-PLV-035S024
PLV-035S024
LED DRIVER CV AC/DC 24V 1.46A
Product Description
Series:PLV-035
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:24V
Current - Output (Max):1.46A
Power (Watts):35W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)