PLV-025S036
5S-PLV-025S036
PLV-025S036
LED DRIVER CV AC/DC 36V 700MA
Product Description
Series:PLV-025
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:36V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)