PLV-025S018
5S-PLV-025S018
PLV-025S018
LED DRIVER CV AC/DC 18V 1.4A
Product Description
Series:PLV-025
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:18V
Current - Output (Max):1.4A
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)