PLV-025S012
5S-PLV-025S012
PLV-025S012
LED DRIVER CV AC/DC 12V 2.08A
Product Description
Series:PLV-025
Type:Constant Voltage
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12V
Current - Output (Max):2.08A
Power (Watts):25W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)