LED SuppliesThomas Research Products PLED96W-213-C0450
PLED96W-213-C0450
5S-PLED96W-213-C0450
PLED96W-213-C0450
LED DRIVR CC AC/DC 71-213V 450MA
Product Description
| Series: | PLED96W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 71 ~ 213 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 96W |