LED SuppliesThomas Research Products PLED96W-092-HV
PLED96W-092-HV
5S-PLED96W-092-HV
PLED96W-092-HV
LED DRIVER CV AC/DC 92V 1.05A
Product Description
| Series: | PLED96W-HV |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 277VAC |
| Voltage - Input (Max): | 480VAC |
| Voltage - Output: | 92V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 96W |