LED SuppliesThomas Research Products PLED96W-046-C2100-HV
PLED96W-046-C2100-HV
5S-PLED96W-046-C2100-HV
PLED96W-046-C2100-HV
LED DRIVER CC AC/DC 16-46V 2.1A
Product Description
| Series: | PLED96W-HV |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 277VAC |
| Voltage - Input (Max): | 480VAC |
| Voltage - Output: | 16 ~ 46 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 96W |