LED SuppliesThomas Research Products PLED96W-030-HV
PLED96W-030-HV
5S-PLED96W-030-HV
PLED96W-030-HV
LED DRIVER CV AC/DC 30V 3.15A
Product Description
| Series: | PLED96W-HV |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 277VAC |
| Voltage - Input (Max): | 480VAC |
| Voltage - Output: | 30V |
| Current - Output (Max): | 3.15A |
| Power (Watts): | 96W |