LED SuppliesThomas Research Products PLED96W-030-C3150-D
PLED96W-030-C3150-D
5S-PLED96W-030-C3150-D
PLED96W-030-C3150-D
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 3.15A
Product Description
| Series: | PLED96W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 30 V |
| Current - Output (Max): | 3.15A |
| Power (Watts): | 96W |