LED SuppliesThomas Research Products PLED75W-108-C0700
PLED75W-108-C0700
5S-PLED75W-108-C0700
PLED75W-108-C0700
LED DRIVR CC AC/DC 36-108V 700MA
Product Description
| Series: | PLED75W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 36 ~ 108 V |
| Current - Output (Max): | 700mA |
| Power (Watts): | 75W |