LED SuppliesThomas Research Products PLED75W-020
PLED75W-020
5S-PLED75W-020
PLED75W-020
LED DRIVER CV AC/DC 20V 3.75A
Product Description
| Series: | PLED75W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 20V |
| Current - Output (Max): | 3.75A |
| Power (Watts): | 75W |