LED SuppliesThomas Research Products PLED75W-015-C5000-D
PLED75W-015-C5000-D
5S-PLED75W-015-C5000-D
PLED75W-015-C5000-D
LED DRIVER CC AC/DC 5-15V 5A
Product Description
| Series: | PLED75W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 5 ~ 15 V |
| Current - Output (Max): | 5A |
| Power (Watts): | 75W |