LED SuppliesThomas Research Products PLED75W-012-C6250
PLED75W-012-C6250
5S-PLED75W-012-C6250
PLED75W-012-C6250
LED DRIVER CC AC/DC 4-12V 6.25A
Product Description
| Series: | PLED75W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 90VAC |
| Voltage - Input (Max): | 305VAC |
| Voltage - Output: | 4 ~ 12 V |
| Current - Output (Max): | 6.25A |
| Power (Watts): | 75W |