LED SuppliesThomas Research Products PLED200W-445-C0450-D
PLED200W-445-C0450-D
5S-PLED200W-445-C0450-D
PLED200W-445-C0450-D
LED DRVR CC AC/DC 149-445V 450MA
Product Description
| Series: | PLED200W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 149 ~ 445 V |
| Current - Output (Max): | 450mA |
| Power (Watts): | 200W |