LED SuppliesThomas Research Products PLED200W-190-C1050-D
PLED200W-190-C1050-D
5S-PLED200W-190-C1050-D
PLED200W-190-C1050-D
LED DRIVR CC AC/DC 64-190V 1.05A
Product Description
| Series: | PLED200W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 64 ~ 190 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 200W |