LED SuppliesThomas Research Products PLED200W-095-C2100
PLED200W-095-C2100
5S-PLED200W-095-C2100
PLED200W-095-C2100
LED DRIVER CC AC/DC 32-95V 2.1A
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 32 ~ 95 V |
| Current - Output (Max): | 2.1A |
| Power (Watts): | 200W |