LED SuppliesThomas Research Products PLED200W-032-C6300
PLED200W-032-C6300
5S-PLED200W-032-C6300
PLED200W-032-C6300
LED DRIVER CC AC/DC 11-32V 6.3A
Product Description
| Series: | PLED200W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 11 ~ 32 V |
| Current - Output (Max): | 6.3A |
| Power (Watts): | 200W |