LED SuppliesThomas Research Products PLED200W-024-C8330
PLED200W-024-C8330
5S-PLED200W-024-C8330
PLED200W-024-C8330
LED DRIVER CC AC/DC 8-24V 8.33A
Product Description
| Series: | PLED200W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 8 ~ 24 V |
| Current - Output (Max): | 8.33A |
| Power (Watts): | 200W |