LED SuppliesThomas Research Products PLED150W-085
PLED150W-085
5S-PLED150W-085
PLED150W-085
LED DRIVER CV AC/DC 82V 1.75A
Product Description
| Series: | PLED150W |
| Type: | Constant Voltage |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 82V |
| Current - Output (Max): | 1.75A |
| Power (Watts): | 150W |