LED SuppliesThomas Research Products PLED150W-030-C4900
PLED150W-030-C4900
5S-PLED150W-030-C4900
PLED150W-030-C4900
LED DRIVER CC AC/DC 10-30V 4.9A
Product Description
| Series: | PLED150W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 10 ~ 30 V |
| Current - Output (Max): | 4.9A |
| Power (Watts): | 150W |