LED SuppliesThomas Research Products PLED120W-343-C0350
PLED120W-343-C0350
5S-PLED120W-343-C0350
PLED120W-343-C0350
LED DRVR CC AC/DC 114-343V 350MA
Product Description
| Series: | PLED120W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 114 ~ 343 V |
| Current - Output (Max): | 350mA |
| Power (Watts): | 120W |