LED SuppliesThomas Research Products PLED120W-114-C1050-D
PLED120W-114-C1050-D
5S-PLED120W-114-C1050-D
PLED120W-114-C1050-D
LED DRIVR CC AC/DC 38-114V 1.05A
Product Description
| Series: | PLED120W |
| Type: | Constant Current |
| Topology: | AC DC Converter |
| Number of Outputs: | 1 |
| Voltage - Input (Min): | 100VAC |
| Voltage - Input (Max): | 277VAC |
| Voltage - Output: | 38 ~ 114 V |
| Current - Output (Max): | 1.05A |
| Power (Watts): | 120W |