PLC-100S280
5S-PLC-100S280
PLC-100S280
LED DRIVER CC AC/DC 18-36V 2.8A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:18 ~ 36 V
Current - Output (Max):2.8A
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)