PLC-100S175
5S-PLC-100S175
PLC-100S175
LED DRIVER CC AC/DC 28-57V 1.75A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:28 ~ 57 V
Current - Output (Max):1.75A
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)