PLC-100S070
5S-PLC-100S070
PLC-100S070
LED DRIVER CC AC/DC 71-143V
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:71 ~ 143 V
Current - Output (Max):700mA
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)