PLC-100S035
5S-PLC-100S035
PLC-100S035
LED DRIVER CC AC/DC 143-286V
Product Description
Series:PLC-100
Type:Constant Current
Topology:AC DC Converter
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:143 ~ 286 V
Current - Output (Max):350mA
Power (Watts):100W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)