PLC-050S140
5S-PLC-050S140
PLC-050S140
LED DRIVER CC AC/DC 12-36V 1.4A
Product Description
Series:PLC-050
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:12 ~ 36 V
Current - Output (Max):1.4A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)