PLC-050S110D
5S-PLC-050S110D
PLC-050S110D
LED DRIVER CC AC/DC 16-48V 1.1A
Number of Outputs:1
Voltage - Input (Min):90VAC
Voltage - Input (Max):305VAC
Voltage - Output:16 ~ 48 V
Current - Output (Max):1.1A
Power (Watts):50W
Voltage - Isolation:2kV (2000V)